Umut Meraş, Eyüpspor’a imza attı!

Beşiktaş ile sözleşmesinin bitmesinin ardından boşa çıkan Umut Meraş’ın yeni adresi belli oldu. Tecrübeli sol bek, Süper Lig ekibi Eyüpspor ile anlaşma sağladı.

Eyüpspor, Umut Meraş ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Tecrübeli futbolcunun transferi resmen açıklandı.

Eyüpspor’dan yapılan açıklamada, “Eyüpspor’umuz, Beşiktaş’tan Umut Meraş ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Umut Meraş’a ‘hoş geldin’ diyor; eflatun sarılı formayla nice zaferler diliyoruz” denildi.

Eyüpspor Asbaşkanı Fatih Kulaksız açıklamasında, “Umut Meraş ülkemizi yurt dışında temsil etmiş, A Milli Takım’ın formasını terletmiş önemli bir futbolcu. Süper Lig maratonunda bize çok katkı sağlayacağına inanarak gerçekleştirdiğimiz bir transfer oldu. İki taraf için de hayırlı olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Umut Meraş ise şu sözleri dile getirdi:

“Yüzyılı aşkın tarihiyle, adını aldığı semtin maneviyatıyla her zaman çok değerli bir kulüp olmuş Eyüpspor’a geldiğim için mutlu ve heyecanlıyım. Tarihinde ilk defa Süper Lig’de mücadele edecek Eyüpspor için yeni başarıların altına imza atmak adına ben de elimden gelen mücadeleyi göstereceğim. Hep birlikte nice başarılara.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir